چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری سال 1401

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان عزیز، برای همگان دستیابی به مدارج علمی و اخلاقی توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خدواند متعال خواهانیم.خواهشمند است اطلاعیه حاضر را به طور کامل مطالعه نموده و سپس اقدام به انجام ثبت نام نمائید.

فرایند ثبت نام و پذیرش دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه به صورت آنلاین (غیرحضوری)  و تحویل اصل مدارک به صورت حضوری است. از آنجا که بازه زمانی ثبت نام آنلاین(غیرحضوری) این دانشگاه در مورخ1401/6/2لغایت 1401/6/12 می‌باشد، ضروری است پذیرفته شدگان گرامی پس از مطالعه کامل این اطلاعیه ودانلود فرم های مورد نیاز از سایت دانشگاه و تکمیل آن ها ، فرم های لازم را در مرحله بارگذاری مدارک بر اساس دستور العمل ثبت نام از طریق سامانه جامع آموزش ارسال نموده و اصل فرم ها و مدارک را نیز در از تاریخ 2/7/1401 تا تاریخ 12/7/140 همزمان با شروع کلاسها تحویل اداره اموزش  دانشگاه گردد.

الف) مدارک لازم جهت بارگذاری:

      مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان گرامی اسکن نمایند تا در مراحل ثبت نام آنلاین بارگذاری شود. (اندازه هر فایل 250 کیلوبایت و با فرمت jpg، وکیفیت بسیار خوب) و اصل آنها را به صورت حضوری به دانشگاه تحویل دهند.

1.      روی کارت ملی

2.      پشت کارت ملی

3.      صفحه اول شناسنامه

4.      صفحه دوم و سوم شناسنامه

5.      صفحه توضیحات شناسنامه

6.      کارت پایان خدمت یا معافیت دائم نظام وظیفه برای پذیرفته شدگان فاقد معافیت تحصیلی

7.      عکس 4×3

8.      اصل مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی ارشد،( پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه مدرک کارشناسی ارشد نمی باشند باید اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه اموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی ارشد را پس از تکمیل و ممهور شدن توسط دانشگاه محل تحصیل کارشناسی ارشداسکن نموده و بارگذاری نمایند. (فرم شماره 1)

   لازم به ذکر است کلیه پذیرفته شدگان لازم است از تاریخ 1401/7/2 تا1401/7/12 نسبت به تحویل اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد (اصل گواهی موقت و یا اصل دانشنامه و ریز نمرات ) خود اقدام نمایند در غیر اینصورت از ادامه تحصیل دانشجو جلوگیری خواهد شد.)

ب) فرم های لازم جهت تکمیل و بارگذاری:

      پذیرفته شدگان باید فرم های مربوطه را از سایت دانشگاه دانلود و چاپ نموده و پس از تکمیل، اسکن مناسب از آنها با حداکثر حجم 250 کیلوبایت و فرمت jpg، تهیه نموده و در مراحل ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی)  بارگذاری نمایند و اصل فرم های تکمیل شده  را به همراه سایر مدارک به صورت حضوری به دانشگاه تحویل دهند.

1. فرم شماره 1 - پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) نمي‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهي‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه يا موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل اخذ مدرك مذكور را با محتوي این فرم تكميل و پس از تأييد موسسه محل تحصيل، در زمان ثبت‌نام به موسسه محل قبولي ارائه نمايند.

2.  فرم شماره 2 - فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی ارشد، جهت دانشجویان سال آخر که تا تاریخ 1401/6/31 فارغ التحصیل می شوند.

3.  فرم شماره 3-  فرم تقاضانامه برای بهره مندی از مزایای آموزش رایگان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مخصوص پذیرفته شدگان دوره روزانه

4.   فرم شماره 4- فرم معدل مخصوص پذیرفته شدگانی که تا تاریخ 1401/6/31 فارغ التحصیل شده اند فرم را که قبلا برای ثبت نام در آزمون دکتری، تکمیل نموده اند لازم است تا اصل فرم حاضر را بارگذاری نموده و همراه سایر مدارک ارسال شود.

ج) مدارک لازم جهت نحویل به اداره اموزش دانشگاه:

پذیرفته شدگان گرامی بعد از پایان ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی) بایستی مدارک زیر را به صورت حضوری از تاریخ 1401/7/2 تا1401/7/12 به دانشگاه تحویل دهند.

ردیف

 

مدارک

توضیحات

1

اصل و یک برگ کپی مدرک کارشناسی

مورد تاييد وزارت‌ علوم‌، تحقيقات‌ و فناوري‌ يا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشكي‌ و يا شوراي ‌عالي‌ انقلاب‌ فرهنگي‌ كه‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ كارشناسي‌ (ليسانس‌) قيد شده‌ باشد‌.

2

اصل و یک برگ کپی از مدرک کارشناسی ارشد

(در آن معدل کارشناسی ارشد قید شده باشد) و ياگواهي معدل مقطع کارشناسی ارشد

3

شش قطعه عکس 4×3

تمام رخ 4×3 مربوط به سال جاری

12 قطعه‌ عكس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌ منحصراً براي‌ برادراني‌ كه‌ با توجه‌ به‌ ضوابط پس‌ از ثبت‌نام‌ ، براي‌ آنان‌ معافيت‌ تحصيلي‌ صادر مي‌گردد.

4

کپی تمام صفحات شناسنامه

 

 

5

کپی کارت ملی پشت و رو

 

 

6

مدرک نظام وظیفه

با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنماي‌ شماره‌ يك‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌سال 1401 مشخص‌ كند (براي‌ برادران‌).

  • دانشجویان دارای کارت پایان خدمت و معافیت، لازم است کارت خود را برابر با اصل نموده و به همراه سایر مدارک به دانشگاه تحویل دهند.

 

7

حکم مرخصی سالانه

يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون‌ قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت

8

اصل موافقت نامه کتبی و بدون قید و شرط برای فارغ التحصیلان رشته های دبیری از اداره آموزش و پرورش شهرستان محل تعهد و خدمت خویش

9

فرم شماره1 (فرم مدرک کارشناسی  ارشدو معدل)

پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي ارشد نمي‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهي‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه‌ يا موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل ‌اخذ كارشناسي‌  ارشد با محتوي فرم شماره 1 را ارائه‌ نمايند

 

10

فرم شماره 2 (فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان ترم آخر)

جهت دانشجویان سال آخر که تا تاریخ 31/06/1401 فارغ التحصیل می شوند.

11

فرم شماره 3 (فرم تقاضانامه برای بهره مندی آموزش رایگان)

مخصوص پذیرفته شدگان دوره روزانه

12

فرم شماره 4(فرم میانگین معدل)

پذیرفته شدگانی که در زمان اعلام نتايج اوليه و تكميل فرم انتخاب رشته دانشجوي سال آخر بوده‌اند و حداكثر تا تاريخ 31/06/1401 فارغ‌التحصيل مي‌شوند

 

14

فرم شماره 6 (فرم پایش سلامت)

از طریق اکسپلورر وارد سایت سامانه سجاد شده، ثبت نام نموده و دو فرم کارنامه سلامت روان و کارنامه سلامت جسم را پر نمایید. بعد از تایید نهایی عکس از صفحه کد پیگیری هر کارنامه را بارگذاری و همراه سایر مدارک ارسال میکنید.

http://portal.saorg.ir/mentalhealth

http://portal.saorg.ir/physicalhealth

15

پرینت فرم مشخصات دانشجو

 

 

16

پرینت گواهی غیر حضوری دانشجو

 

 

 د) نحوه اخذ معافیت تحصیلی برای دانشجویان پسر مشمول:

نحوه اخذ معافیت تحصیلی برا یدانشجویان مشمول متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی میشود.

نکات قابل توجه:

v    تحویل اصل  مدارک (بند ج) بایستی به صورت حضوری از تاریخ 1401/7/2 تا1401/7/12 باشد.

v    توصیه می شود سوالات خود را از طریق تماس با کارشناسان آموزش مطرح نمایید.

v    برای دانشجویان ورودی جدید، انتخاب واحد توسط مدیر گروه صورت گرفته است . در صورت نیاز به حذف یا اضافه ی دروس پس از مشورت با مدیر گروه مربوطه، درخواست خود را بر طبق بند 14 دستورالعمل ثبت نام ارسال نمایید.

v    شروع کلاس ها به صورت حضوری   از تاریخ  1401/7/2 می‌باشد.

برای اطلاع  و دریافت برنامه کلاسی، به سامانه جامع آموزش (گلستان) گزارش 77 مراجعه شود.

v    آدرس دانشگاه:

کرمان، انتهای اتوبان هفت باغ علوی، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

کدپستی:7631133131

صندوق پستی: 117-76315

شماره تماس: 31623176-034 ، 31623263-034

v    آدرس سایت دانشگاه:www.kgut.ac.ir

v    ادرس سامانه گلستان:golestan.kgut.ac.ir

 "در هر مرحله از ثبت نام یا هنگام تحصیل ،چنانچه مشخص گردد دانشجو حقایقی را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه نموده است و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی باطل  و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم می گردد."

  ***********************************

نحوه درخواست معافیت تحصیلی دانشجویان(ویژه برادران)

دانشجویان مشمول خدمت سربازی باید به سامانه معافیت تحصیلی به آدرس sakha.epolice.ir  مراجعه کرده و بعد از ثبت نام در سایت و وارد کردن نام کاربری و رمز سخا درخواست معافیت تحصیلی خود را ثبت و بعد از پرداخت هزینه ،معافیت تحصیلی خود را دریافت نمایند.(نیاز به مراجعه دانشجویان به پلیس +10 نیست)

دانشجو موظف است بعد از تایید معافیت تحصیلی توسط سازمان نظام وظیفه از برگ معافیت تحصیلی پرینت گرفته و به همراه سایر تحویل اداره آموزش دانشگاه نماید.

شماره تماس کارشناس مربوطه:      03431623372 آقای محمد زنگی آبادی

 

 

 


١٣:٢١ - چهارشنبه ٢ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ٣٣٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج