چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛

خبرنگاران طلایه داران آگاهی و دانایی هستند

دکتر حسین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی با تبریک روز خبرنگار تصریح کرد: خبرگاران طلایه داران دانایی و آگاهی هستند و وظیفه خطیر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی جامعه را برعهده دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در پیام دکتر محبی آمده است: ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار یادآور زحمات و تلاش های انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می آورند.

این پیام تصریح می کند: امسال روز خبرنگار با عاشورای حسینی متقارن شد. رسالت خبرنگاران پیروی از راه سیدالشهدا امام حسین (ع) و تبیین ارزشهای اسلامی و جهاد تبیین است.

دکتر محبی افزوده است: بازتاب اخبار علمی، انعکاس عینی واقعیت‌ها، توجه به تولید محتوای امیدبخش و ارزشمند، از جمله مصادیقی هستند که در جهاد تبیین باید به آن توجه داشت.

دکتر حسین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پایان پیام آورده اند:

اینجانب ضمن تسلیت ایام‌ سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و همچنین گرامیداشت روز خبرنگار، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگی ناپذیر خبرنگارانی که بازوی توانمند دانشگاهیان در زمینه ارتباط با جامعه و انعکاس موفقیت های علمی پژوهشی هستند ابراز نمایم.

 


١٩:٢٠ - دوشنبه ١٧ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ٣٢٨١    /    تعداد نمایش : ١٣٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج