چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در جلسه بررسی درخواست تدفین شهید گمنام در دانشگاه؛

حضور شهداء در دانشگاه مایه عزت، فضیلت و نعمت است

با حضور دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، سرهنگ محمود مهدوی فر مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان، دکتر روح اله فدائی نژاد معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر امین باقی زاده معاون اداری و مالی، دکتر ثمره هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه  جلسه بررسی درخواست خاکسپاری شهید گمنام در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشزفته برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این جلسه که ظهر امروز 30 آبان برگزار شد رئیس دانشگاه ضمن خوشامد به حاضرین در جلسه افزود: یاد و نام شهیدان مایه‌ سربلندی و عزت است. همه وظیفه داریم شهیدان را تکریم کنیم و عظمت جایگاه آنان را در یادها ماندگار سازیم.

 دکتر محبی تدفین شهدای گمنام در دانشگاه را موجب برکت و نعمت دانست و خواستار تصویب و اجرایی شدن پیشنهاد تدفین شهید گمنام در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته شد.

در این جلسه مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان با گرامیداشت هفته بسیج گفت: هم اکنون 220 درخواست تدفین شهید گمنام در دست بررسی داریم و تا کنون میزبان 301 شهید گمنام در 125 حرم شهید گمنام در استان هستیم.

سرهنگ مهدوی با بیان اینکه درخواست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در استان تایید و برای بررسی به تهران ارسال شده است اظهار امیدواری کرد امکان خاکسپاری شهید گمنام در دانشگاه فراهم شود.

در ادامه شرکت کنندگان در جلسه به اتفاق رئیس دانشگاه و  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان ضمن بررسی نقشه دانشگاه از نقاط پیشنهادی جهت تدفین شهید گمنام بازدید کردند. 

 

 


١٤:٢٨ - دوشنبه ٣٠ آبان ١٤٠١    /    عدد : ٣٥٠٣    /    تعداد نمایش : ٣٥٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج