چاپ        ارسال به دوست

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛

کار علمی با رویکرد کارآفرینانه و ارتباط مستمر با صنعت در دستور کار انجمن های علمی دانشجویی است

 معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، پنجم آذرماه در اولین نشست دبیران انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی، اجتماعی و شورای صنفی دانشجویان در مرکز همایش های دانشگاه گفت: کار علمی با رویکرد کارآفرینانه و ارتباط مستمر با صنعت در دستور کار انجمن های علمی دانشجویی است.

 به گزارش وابط عمومی دانشگاه دکتر روح اله فدائی نژاد با بیان این مطلب افزود: انجمن های علمی به واسطه نوع و ماهیت کار خود در اولویت برنامه های این معاونت قرار دارند و لازم است جهت تسریع در امور خود دارای استقلال بیشتری باشند.

وی با بیان اینکه ظرفیت دانشجویی در قالب های انجمن ها و کانون های دانشجویی بسیار بالا است تصریح کرد:  لازم است این انرژی و توانمندی در جهت صحیح به کار گرفته شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی گفت: دانشگاه محل و فرصت مناسب پرورش استعدادها و شکوفایی ظرفیت ها برای ورود به جامعه است و از این فرصت باید بهره برداری شود تا دانشجو علاوه بر توانایی علمی با مهارت از دانشگاه خارج شود.

دکتر فدایی خواستار تنوع بخشی به فعالیت ها و سطح بندی آنها شد و گفت: کیفیت را نباید با کمیت از بین برد اولویت اول دانشگاه کیفی نمودن برنامه ها و تاکید بر آن است.

وی در ادامه اظهار داشت: تعدد انجمن ها با توجه به شرایط دانشجویان ورودی یکی از نقاط ضعف و آسیب زا است و تجمیع انجمن ها را باید مدنظر داشت.

در ادامه این جلسه دبیران انجمن ها ضمن بیان نظرات خود خواستار حمایت دانشگاه ، هماهنگی بیشتر در عرصه های مختلف کاری و فعالیت های بین انجمنی شدند.


٠٨:٠٩ - دوشنبه ٧ آذر ١٤٠١    /    عدد : ٣٥١٩    /    تعداد نمایش : ٤٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج