چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری؛

13 کارگاه و سخنرانی علمی در دوسطح داخلی و بین المللی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار می‌شود

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، برگزاری سیزده کارگاه و سخنرانی علمی در دوسطح داخلی و بین المللی  در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان از 12 آذر آغاز شده و تا 21 این ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته سخنرانی های حضوری و آنلاین هفته پژوهش  توسط دکتر محمدرضا کارآموز راوری، با عنوان تعمير قطعات فلزي با استفاده از توليد افزايشي دکتر سیدمظفر منصوری با عنوان Scientists' warning on climate change and insects ، دکتر هژیر کورکی یا عنوان تایر و محیط زیست، دکتر صدیقه انوری با عنوان بررسی ارتباط بین الگوهای دورپیوند و پدیده های حدی اقلیمی ، دکتر محمد مهدی فقیه با عنوان مقدمه اي بر تحليل بازار مالي رمزارزها و دکتر محمود رحمتی با عنوان تصفيه فاضلاب با استفاده از سيستم ATS (Algal Turf Scrubber) از اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار می شود.

همچنین سه سخنرانی بین المللی توسط اساتیدی از کشورهای چین، آفریقای جنوبی و ترکیه در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار می شود.

در بخش کارگاه نیز در هفته پژوهش سه کارگاه برگزار می شود. دکتر رضا حسن زاده با موضوع دسترسي آنلاين به منابع علمي و خدمات كتابخانه، دکتر عباس پرداختی با موضوع اخلاق در پژوهش و خانم دکتر الهه مصدق با موضوع آشنايي با رشته هاي تخصصي شيمي دارويي و شيمي آلي، نيازها و فرصت هاي شغلي کارگاه های خود را  برگزار می کنند.

بنا به اعلام پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی زمان، عنوان و لینک های ورود به سخنرانی ها و کارگاه ها به شرح زیر می باشد:

جهت مشاهده برنامه سمینار های هفته پژوهش  اینجا  کلیک نمایید. 


١٠:٢٥ - سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١    /    عدد : ٣٥٦٢    /    تعداد نمایش : ٤٤٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج