کارگاه آشنایی با مضرات مواد شیمیایی برگزار شد
کارگاه آشنایی با مضرات مواد شیمیایی با تدریس خانم دکتر بتول لشکری یاور علمی دانشگاه در مرکز همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد.
 سه شنبه ١ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)؛
2 عضو هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در میان پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام اعلام کرد: دکتر هادی بیت الهی و دکتر علیرضا عسکرزاده از اعضای هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در میان پژوهشگران ایرانی پراستناد یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند.
 شنبه ٢٨ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور اقشار مختلف مردم؛
اولین سالگرد شهادت سردار توسنگ، شهید شاخص ناجا در ماهان برگزار شد
اولین سالگرد شهادت سردار حاج مهدی توسنگ، شهید شاخص نیروی انتظامی کشور و برادر یاورعلمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته عصر پنجشنبه 26 آبان ماه با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهید، فرماندهان نظامی و انتظامی و تعدادی از مسئولان و کارکنان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در شهر ماهان برگزار شد.
 شنبه ٢٨ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
آئین گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار توسنگ
آئین گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج مهدی توسنگ برادر همکار و یاور علمی دانشگاه عصر پنجشنبه از ساعت 14:30 در گلزار شهداد ماهان برگزار می شود
 پنج شنبه ٢٦ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
ديدار وگفتگوي رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی با كارشناسان آزمایشگاه ها
نشست رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و معاون پژوهشی و فناوری پژوهشگاه با کارشناسان آزمایشگاه ها در سالن کنفرانس مرکز همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد
 چهارشنبه ٢٥ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور دکتر بیت الهی و خانم دکتر علومی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛
بازدید از کتابخانه دانشگاه و تقدیر از کتابداران
همزمان با بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی، رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه از کتابخانه دانشگاه بازدید و از رئیس کتابخانه و کتابداران تقدیر کردند.
 چهارشنبه ٢٥ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در قالب دو طرح پزوهشی داخلی؛
سامانه تصفیه پساب آزمایشگاهی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به بهره برداری رسید
سرپرست پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی کرمان گفت: با بهره برداری از سامانه تصفیه پساب آزمایشگاهی دردانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، از آب تصفیه شده برای آبیاری فضای سبز استفاده می شود.
 يکشنبه ٢٢ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته رتبه پنجم در شاخص فناوری و نوآوری را در بین دانشگاه های صنعتی کشور کسب کرد
دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در تازه ترین رتبه بندی دانشگا های کشور توسط مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناور (ISC، موفق به کسب رتبه پنجم در شاخص فناوری و نوآوری و رتبه ششم در بین دانشگاه های صنعتی کشور و رتبه ششم در شاخص فناوری و نوآوری در بین تمامی دانشگاه های صنعتی و دانشگا های جامع کشور گردید.
 چهارشنبه ١٨ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تأکید معاون پژوهشی وزیر علوم بر امیدآفرینی در بین جوانان با اطلاع‌رسانی دستاوردهای پژوهشی
معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در حوزه علم و فناوری حتماً باید یک نشاط اجتماعی ایجاد کنیم تأکید کرد: با اطلاع‌رسانی دستاوردهای پژوهشی و فناوری، باید امیدآفرینی برای جوانان داشته باشیم.
 سه شنبه ١٧ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در پیامی به مناسبت ۱۳ آبان؛
تبیین پیام های ۱۳ آبان و مبارزه مستمر با استکبار جهانی ضروری است
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در پیامی به مناسبت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی تصریح کرد: پیام و درس ۱۳ آبان ماه مبارزه مستمر با استکبار جهانی است و باید بحث مبارزه با استکبار جهانی را تببین کنیم.
 پنج شنبه ١٢ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)