چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در مراسم روز دانشجو؛

دانشجویان علم و دانش را با خودسازی همراه کنند

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در سخنانی درمراسم روز دانشجو با تبریک این روز از دانشجویان خواست علم و دانش را با خودسازی همراه کنند.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسین محبی با بیان این مطلب از  دانشجویان به عنوان الگوهای جامعه نام برد و افزود: از انتقادات، پیشنهادت و طرحهای دانشجویان استقبال می کنیم.

 رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  با بیان اینکه نیروی انسانی مترقی و توانمند، جامعه را می سازد تصریح کرد: نیروهای انسانی توانمند در دانشگاه ها ساخته می شوند و دانشگاه ها نیروی انسانی با دانش کافی، متخصص را به جامعه تحویل می دهند.

وی با انتقاد از مدرک گرایی به دانشجویان توصیه کرد: "در س را همیشه برای یادگیری بخوانید و با تقویت پایه های علمی در رشته تحصیلی همراه با اخلاق حسنه برای خود و کشور افتخار آفرینی کنید".

دکتر محبی خطاب به دانشجویان گفت: شما دانشجویانی که دردانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته تحصیل می کنید، نیروی متخصص و آینده سازان کشور هستید. ما به وجود شما افتخار می کنیم که با تلاش و پشتکاری که دارید شبانه روز تلاش می کنید تا برای جامعه افتخارآفرین باشید.

وی با تاکید بر تلفیق خودسازی با فراگیری علم و دانش و تعاملات سازنده استاد و دانشجو بیان داشت: علم آموزی اگر با خودسازی همراه نباشد فاقد ارزش است. خودسازی به ما قدرت تحمل، انتقاد پذیری، صبردر برابر مشکلات و اراده قوی  می دهد.

دکتر محبی تصریح کرد: دانش باید با اخلاق نیکو و حسنه همراه و عجین شود تا برای خودمان و کسانی که با ما در ارتباط هستند آرامش ایجاد کند  و به ما افتخار کنند.

وی به دانشجویان توصیه کرد: ضمن مطالبه گری و ابراز دیدگاه ها و انتقادات سازنده، سعه صدر و صبر و تحمل داشته باشند.

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با بیان اینکه ارزش خودسازی چندین برابر علم و دانشی هست که فرا می گیریم خاطرنشان کرد: در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته افراد خوب و بهترین ها در جمع دانشجویان، هیات علمی و کارکنان جمع شدند و همه و کل مجموعه درخدمت دانشجویان هستند.

 دکتر حسین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پایان با تبریک مجدد روز دانشجو و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دانشجوبرای دانشجویان از درگاه خداوند متعال موفقیت، سلامت، عزت و آینده ای پرامید مسئلت کرد.

 مراسم گرامیداشت روز دانشجو سه شنبه 15 آذر ماه 1401 در سالن 300 مرکز همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حضو دانشجویان و رئیس دانشگاه و معاونان برگزار شد.

 

 


١٤:٣٥ - سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١    /    عدد : ٣٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٦٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج